Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesTicketİtem ShopKayıt OlGiriş yap

DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot

+2
Shakerz
DarkMan
6 posters
YazarMesaj
DarkMan

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/08/10

DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Empty
MesajKonu: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:03 pm

Merhaba Arkadaşlar Sunucumuzun 2.serveri Açılacaktır ve YeniYeni Npcler Gelecektir Eski Pvp Bebeklere Özgü bir Pvpdi Npclerde +9 Çelikmi Satılır Yaw Question Question Question Npcler Zorlaştırdık 3 server Açılacaktır 2 GM Alımı Vardır GMlik 150tldir
Shakerz

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:05 pm

server adı ne ?
94byvedocan94

94byvedocan94

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 15

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:28 pm

ya oyna para yatrdkkk bde hç bşy olmms gıbı konsuosnzz
Adones

Adones

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 25

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 8:41 am

Ya Oyunun İçine Ettiniz Ha Çeliq Satılamaz mı Npclerde Tabi Gm sin Önemli Değil Senin İçin :S lol!
Shakerz

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:53 pm

arkadaslar yalan vedat dıe bırı serverı cokerttı [furkan yuzundeN FoOD] cok artıslenms sıkerım falan demıs sıkte gorelım demıs cokerms
ArtiZxD

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 35

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:37 am

kazancaklarını kazandılar anısını siktiler oyunun zaten bırakmıstm tam bir orspu cocu yetkililerin hepsi oyuncularda öyle kazandılar 100 tl ye yakın smdi de gm liğe 150 tl istior orspu cocukları normal en fazla 50 60 oLur orspu cocukLarı maLLar
Shark1

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 22/08/10

MesajKonu: Geri: DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot   DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 1:49 pm

La Ben SHaRKee 1. server kapandımı sımdı :S Charlar Silinecek Mi 98 LwL olmustum oyunda :S Bugun 99 olacaktım .S Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

DarknessMt2 Kapanma Sebebi [TL]GoLDshot
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DARKNESSMT2 BANNED LİSTESİ !